POIR UE
PAFANA S.A. BENEFICJENTEM PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ (POIR) POLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dane kontaktowe

PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA W PABIANICACH, UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE.

 

SĄD REJONOWY DLA ŁODZI – ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO –
NUMER KRS:0000165823, NIP:731-14-31-510 ( EURONIP:PL7311431510), REGON:471473481,

Kapitał zakładowy: 2.043.400,00 zł. Kapitał wpłacony: 2.043.400,00 zł.

Sekretariat:

Tel.: 506 293 584, 506 293 604, 42 215 58 23,  e-mail: pfn@pafana.pl

 

Dział Doradztwa Techniczno – Handlowego:

Doradca Techniczno-handlowy

Region Polska Północna

Henryk Biegański

Tel.: +48 695 240 069

e-mail: henryk.bieganski@pafana.pl

 

Doradca Techniczno-handlowy

Region Polska Południowo-Zachodnia,

a także województwo wielkopolskie i lubuskie

Rafał Izaszek

Tel.: +48 695 240 066

e-mail: r.izaszek@pafana.pl

 

Doradca Techniczno-handlowy

Region Polska Południowo-Wschodnia,

a także województwo mazowieckie

Mariusz Wójciak

Tel.: +48 695 240 072

e-mail: m.wojciak@pafana.pl

 

Doradca Techniczno-Handlowy

Region Centralny

Jarosław Doruch

Tel.: +48 695 240 047

e-mail: przedstawiciel@pafana.pl

 

Doradca Techniczno-Handlowy

Region Centralny

Andrzej Pycio

Tel.:  +48 695 241 221

e-mail: a.pycio@pafana.pl

 

MAPA REGIONÓW DORADCÓW TECHNICZNYCH: https://pafana.pl/wsparcie/doradcy/

 

DZIAŁ KONSTRUKCYJNO-TECHNOLOGICZNY

Kierownik : Maciej Trzeszczak

tel.: +48 695 240 828    e-mail: m.trzeszczak@pafana.pl

Z-ca kierownika : Marcin Karsznia

tel.: +48 695 240 017    e-mail: marcin.karsznia@pafana.pl

 

NARZĘDZIA SPECJALNE

Maciej Trzeszczak

tel.: +48 695 240 828   e-mail: m.trzeszczak@pafana.pl

Mariusz Grabsztunowicz

tel.: +48 506 293 444   e-mail: m.grabsztunowicz@pafana.pl

Wiktor  Szapiel

tel.: +48 695 240 845   e-mail: w.szapiel@pafana.pl

 

USŁUGI  (obróbka cieplno-chemiczna)

Sławomir Śpionek

tel.: +48 695 240 068   e-mail: slawek.spionek@pafana.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział Sprzedaży Krajowej PFN ”PAFANA” S.A.

Logistyka w zakresie płytek wieloostrzowych PAFANA:

Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej

Dariusz Spychalski

Tel.: +48 695 240 065

e-mail: d.spychalski@pafana.pl

Z-ca Kierownika Działu 

Tomasz Janczyk

Tel.: +48 695 240 787, e-mail: t.janczyk@pafana.pl

Agnieszka Maczugowska – tel: +48 42 212 83 09, tel: +48 695 735 118

e-mail: handlowy@pafana.pl

 

Sklep PAFANA (HURTOWNIA PAFANA):

Marek Demrych – tel.: +48 695 240 073, +48 506 293 259

e-mail: hurtownia@pafana.pl

Jerzy Kwiecień – tel.: +48 695 240 725, +48 506 293 267

e-mail: j.kwiecien@pafana.pl 

(od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00)

 

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu:

Magdalena Rosiak – tel.: +48 695 240 059

e-mail: m.rosiak@pafana.pl

 

Dział Marketingu i Eksportu:

Dział Marketingu:

Specjalista ds. Marketingu i Eksportu

Robert Antonowicz – tel.: +48 695 240 563, e-mail: marketing@pafana.pl,

 

Dział Eksportu:

Jolanta Olejnik – tel.: +48 695 240 650, e-mail: export@pafana.pl

Marcin Kilańczyk – tel.: +48 695 240 650, e-mail: export@pafana.pl

 

Dział Kadr Płac i Organizacji:

tel.: 695 735 117, e-mail: kadry@pafana.pl

Dział Finansowo – Księgowy:

tel.: 695 240 764, 506 293 543, 506 293 559, e-mail: finansowy@pafana.pl

 

 

 

 

Jak się z nami skontaktować?

Pabianicka Fabryka Narzędzi “PAFANA” Spółka Akcyjna.

SIEDZIBA
ul. Warszawska 75, 95-200 PABIANICE

SEKRETARIAT
tel.: 506 293 584
tel.: 42 215 58 23
e-mail: pfn@pafana.pl

Nr KRS: 0000165823, NIP:731-14-31-510, REGON:471473481,
Kapitał zakładowy: 2.043.400,00 zł.

     

    Formularz kontaktowy