POIR UE
PAFANA S.A. BENEFICJENTEM PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ (POIR) POLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Działy Obsługi Klienta

Dział Sprzedaży Krajowej

Kierownik Działu

Dariusz Spychalski – tel.: 695 240 065, e-mail: d.spychalski@pafana.pl

 

Z-ca Kierownika Działu 

Tomasz Janczyk – tel.: 695 240 787, e-mail: t.janczyk@pafana.pl

 

Jarosław Doruch – tel.: 695 240 047,  e-mail: przedstawiciel@pafana.pl

Andrzej Pycio – tel: 695 241 221,  e-mail: a.pycio@pafana.pl

Agnieszka Maczugowska – tel: 42 212 83 09, tel: 695 735 118, e-mail: handlowy@pafana.pl

Marek Demrych – tel.: 695 240 073, 506 293 267,  e-mail: hurtownia@pafana.pl (od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00).

Jerzy Kwiecień – tel.: 695 240 725, 506 293 267,  e-mail: j.kwiecien@pafana.pl  (od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00).

 

Sklep PAFANA (Hurtownia PAFANA):

Marek Demrych – tel.: 695 240 073, 506 293 259, e-mail: hurtownia@pafana.pl (od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00).

 


Dział Marketingu i Eksportu

Dział Marketingu:

p.o. Kierownika Działu Marketingu i Eksportu

Zdzisław Pawlak – tel.: 695 735 115, e-mail: marketing1@pafana.pl

 

Specjalista ds. Marketingu i Eksportu

Robert Antonowicz – tel.: 695 240 563, e-mail: marketing@pafana.pl,

 

Dział Eksportu:

Jolanta Olejnik – tel.: 695 240 650, e-mail: export@pafana.pl

Marcin Kilańczyk – tel.: 695 240 650, e-mail: export@pafana.pl


 

Dział  wyrobów niekatalogowych i usług produkcyjnych:

Dział wyrobów niekatalogowych:

Maciej Trzeszczak – tel.: 695 240 828, e-mail: m.trzeszczak@pafana.pl

Wiktor Szapiel – tel.: 695 240 845, e-mail: w.szapiel@pafana.pl

 

Dział Usług produkcyjnych:

Sławomir Śpionek – obróbka cieplna i chemiczna –  tel.: 695 240 068,  e-mail: slawek.spionek@pafana.pl

Wiktor Szapiel – obróbka skrawaniem i regeneracja narzędzi – tel.: 695 240 845

e-mail: w.szapiel@pafana.pl

Jak się z nami skontaktować?

Pabianicka Fabryka Narzędzi “PAFANA” Spółka Akcyjna.

SIEDZIBA
ul. Warszawska 75, 95-200 PABIANICE

SEKRETARIAT
tel.: 506 293 584
tel.: 42 215 58 23
e-mail: pfn@pafana.pl

Nr KRS: 0000165823, NIP:731-14-31-510, REGON:471473481,
Kapitał zakładowy: 2.043.400,00 zł.

     

    Formularz kontaktowy