POIR UE
PAFANA S.A. BENEFICJENTEM PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ (POIR) POLSKIEJ AGENCJI ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Działy Obsługi Klienta

Dział Sprzedaży Krajowej

Kierownik Działu

Bogusław Peć– tel.: 695 240 064, 506 293 501, fax: 42 226 06 93, e-mail: hurtownia@pafana.pl

Z-ca Kierownika Działu 

Dariusz Spychalski – tel.: 695 240 065, 506 293 256,  fax: 42 226 06 93, e-mail: d.spychalski@pafana.pl



Jarosław Doruch – tel.: 695 240 047,  fax: 42 226 06 93, e-mail: przedstawiciel@pafana.pl

Andrzej Pycio – tel: 695 241 221,  fax: 42 226 06 93,  e-mail: a.pycio@pafana.pl

Agnieszka Maczugowska – tel: 42 212 83 09, tel: 695 735 118, e-mail:handlowy@pafana.pl

Tomasz Janczyk – tel: 42 226 09 31,  tel: 695 240 787, e-mail:handlowy@pafana.pl

Marek Demrych – tel.: 695 240 073, 506 293 267,  fax: 42 226 06 93, e-mail: hurtownia@pafana.pl (od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00).

Jerzy Kwiecień – tel.: 695 240 725, 506 293 267,  fax: 42 226 06 93, e-mail: j.kwiecien@pafana.pl  (od pn. do pt. w godz. 7-00 do 15-00).


Dział Marketingu i Eksportu

Dział Marketingu:

p.o. Kierownika Działu Marketingu i Eksportu

Zdzisław Pawlak – tel. 506 293 326, fax: 42 215 30 68, e-mail: marketing1@pafana.pl

 

Robert Antonowicz – tel. 695 240 563, 506 293 316, fax: 42 215 30 68, e-mail: marketing@pafana.pl,

 

Dział Eksportu:

Ewa Kocbuch tel.: 506 293 334,  fax: 42 215 30 68, e-mail:export@pafana.pl

Jolanta Olejnik tel.: 506 285 495,  fax: 42 215 30 68, e-mail:export@pafana.pl


Dział  wyrobów niekatalogowych i usług produkcyjnych:

Kierownik Działu:

Krzysztof Bryl – tel: 695 240 062, 506 293 286,  e-mail: k.bryl@pafana.pl

 

Dział wyrobów niekatalogowych:

Maciej Trzeszczak – tel: 695 240 828, 506 293 304, 42 227 51 65,  e-mail: m.trzeszczak@pafana.pl

Agnieszka Matysik –  tel: 695 240 845, 506 293 298, 42 227 51 78, e-mail: a.matysik@pafana.pl

Wiktor Szapiel – tel: 695 240 845, 506 293 298, e-mail: w.szapiel@pafana.pl, usługi@pafana.pl

 

Dział Usług produkcyjnych:

Sławomir Śpionek – obróbka cieplna i chemiczna –  tel: 695 240 068, 506 293 273, e-mail: slawek.spionek@pafana.pl, usługi@pafana.pl

Agnieszka Matysik – obróbka skrawaniem i regeneracja narzędzi – tel: 695 735 116, 506 293 255, e-mail: a.matysik@pafana.pl, usługi@pafana.pl

Wiktor Szapiel – obróbka skrawaniem i regeneracja narzędzi – tel: 695 240 845, 506 293 298, e-mail: w.szapiel@pafana.pl, usługi@pafana.pl

Jak się z nami skontaktować?

Pabianicka Fabryka Narzędzi “PAFANA” Spółka Akcyjna.

SIEDZIBA
ul. Warszawska 75, 95-200 PABIANICE

SEKRETARIAT
tel.: 506 293 584
tel.: 42 215 58 23
fax: 42 215 40 72
e-mail: pfn@pafana.pl

Nr KRS: 0000165823, NIP:731-14-31-510, REGON:471473481,
Kapitał zakładowy: 2.043.400,00 zł.

     

    Formularz kontaktowy